CAELİ OTEL ile ÇANAKKALE

Tur:
CAELİ OTEL ile ÇANAKKALE
Gün Sayısı:
2
Destinasyon:
ÇANAKKALE
2
1350₺

CAELİ OTEL ile ÇANAKKALE

    

 

04 MAYIS 2019, CUMARTESİ: İZMİR – ÇANAKKALE - ECEABAT

Sabah saat 09:00 da İzmir Atatürk Lisesi önünde buluşuyor ve özel aracımız ile Çanakkale Eceabat a doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık beş saat sürecek yolculuğumuzun ardından Çanakkale Eceabat Boğaz vapur seferleri için limana varıyoruz.15:00’ de feribot ile Eceabat’ a geçiyoruz. 170 hektar üzüm bağları arasında yer alan Caeli Hotel e varıyoruz. Porta Caeli ürünleri ve ikramlar ile karşılanarak otele giriş yapıyoruz.

Otele giriş işlemlerinin ardından. Dünyaca ünlü sanatçıların sanat eserlerini içeren mini sanat eserleri turumuzu yapıyoruz. Ardından yine uzman eşliğinde 12,500 metrekare alana kurulu Türkiye nin en modern şaraphanesi olan Porta Caeli üretim tesisi gezisi ve şarap tadımı yapıyoruz. Yaklaşık iki saat sürecek turumuzun ardından dilerseniz Spa da serbest zaman geçirebilirsiniz. Akşam yemeğini a la carte olarak otelimizde alıyoruz. Geceleme otelinizde.

 

05 MAYIS 2019, PAZAR: ECEABAT – BİGALI KÖYÜ – ANZAK KOYU – ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ABİDESİ – RUMELİ MECİDİYE TABYASI – KİLİTBAHİR – ÇANAKKALE – İZMİR

Sabah kahvaltınızın ardından 09:30 da Caeli oteli ekolojik bahçesinde meyve sebze toplayabilirsiniz. Ardından otelimizden çıkış işlemlerini gerçekleştiriyor ve turumuza başlamak amacı ile 11:00 de rehberimiz ile buluşuyor ve otelimizden ayrılıyoruz. Bigalı Köyünü geziyor ve ardından Anzak Koyu 57. Alay ve Conk Bayırını geziyoruz. Çanakkale Şehitleri abidesi ve Şahindere Sargıyeri şehitliğini görüyoruz. Rumeli Mecidiye Tabyasını gezdikten sonra Kilitbahir den feribot ile Çanakkale ye geçiyoruz. Çanakkale merkezde Yalova restaurant da yemeğimizi alıyor ve İzmir e doğru hareket ediyoruz.

Programımızda yer alan otel ücretleri döviz bazında olup, bu gün için geçerli olan kurlara göre verilmiştir. Ödeme günü kurlarda meydana gelebilecek değişiklikler faturanıza yansıyacaktır.

Tur Ücreti:

Kişi başı tutar : 1350.- TL

 

 

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler :

  • İzmir – Çanakkale Eceabat – İzmir transferi,

  • Caeli Hotel Eceabat Deluxe oda da 1 gece oda kahvaltı dahil konaklama,

  • Çanakkale Boğazı feribot geçiş ücretleri,

  • İki gün boyunca belirtilen 2 günlük tüm turlar ve transferler,

  • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti,

 

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler,

  • Otelde Spa merkezi hizmetleri

  • Öğle ve Akşam yemekleri,

  • Bahşişler ve bagaj taşıma ücretleri,

  • Dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet,

  • Oteldeki ekstra harcamalar,