KURBAN BAYRAMI BARCELONA

Tur:
KURBAN BAYRAMI BARCELONA
Gün Sayısı:
4 Gece 5 Gün
Destinasyon:
ANDORRA – GIRONA - FIGUERES – SALVADOR DALİ MÜZESİ
4 Gece 5 Gün
925 EURO

KURBAN BAYRAMI BARCELONA

20 TEMMUZ 2021, Salı : İZMİR – İSTANBUL – BARCELONA

Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminalinde saat 06:00’de buluşuyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 1853 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:45’de İstanbul Havalimanı’na hareket ve saat ile 10:20’de varış. Varışımızı takiben yine Türk Hava Yolları’nın TK 1854 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:45’de Barcelona’ya hareket ve yerel saat ile 16:15’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Barcelona şehir turumuz için hareket ediyoruz. Yapılacak şehir turumuzda Plaza Espana Meydanı, eşsiz Barcelona manzarasında fotoğraf çekilme şansı yakalayabileceğiniz Montjuic Tepesi, Port Olimpic, Kristof Kolomb Heykeli(Colon Meydanı), La Rambla Caddesi, Sagrada Familia Bazilikası, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Paeo de Gracia Caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde

 

21 TEMMUZ 2021, Çarşamba : BARCELONA (FLAMENCO SHOW)

Sabah kahvaltısının ardından dilerseniz ihtiyari olarak düzenlenecek olan Park Guell, akvaryum ve Picasso Müzesi turumuza katılabilirsiniz. Öğleden sonra serbest zaman. Tur bitiminde otelimize dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz ile Flamenco Show için otelimizden hareket. Unutulmaz İspanyol Gecesi’nin ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

 

22 TEMMUZ 2021, Perşembe: BARCELONA(GİRONA & FIGUERES & SALVADOR DALI MUZESI)

Dilerseniz ihtiyari olarak düzenlenecek Girona & Figueres & Salvador Dali Müzesi turuna katılabilirsiniz. Müslüman, Hristiyan ve Musevi mirasının içiçe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan bu şehrin balık sırtı sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eiffel Köprüsü'nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek, parfüm filminin çekildiği sahnelerle bütünleşecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız. Gezimizin bir diğer noktası Fransa sınırına çok yakın olan, küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Dali’nin henüz hayatta iken açtığı sürrealizmi ve ölümsüz aşkı Gala’ yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzede tarifsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Geceleme Otelimizde.

 

23 TEMMUZ 2021, Cuma : BARCELONA (SİTGES & PENEDES)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Sitges & Penedes turumuza katılabilirler. Bu turumuzda İspanyollara özgü şampanya olarak bilinen Cava'nın üretildiği bağlarıyla ünlü Penedes bölgesinde üretim aşamalarını izleyip, tadım yapma ve dilerseniz ünlü Cava şampanyalarından satın alma imkanına sahip olacaksınız. Ardından yılın 300 günü kendini gösteren güneşiyle ressam, heykeltıraş ve yazarların ilham kaynağı olan Sitges balıkçı kasabasına gidecek ve Roma dönemlerinden kalma Katalan coğrafyasının önemli bir limanı olan Sitges'de hoş sokakları, yeme içme kültürü ve mimarisiyle hoş saatler geçireceğiz. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde. Dilerseniz Ramblas’ın üzerindeki Gotic Quarter ve pazarı dolaşabilirsiniz. Turumuzun ardından geceleme otelinizde.

 

24 TEMMUZ 2021, Cumartesi : BARCELONA – ISTANBUL – İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından belirlenen saatte otelimizden ayrılıyor ve havalimanına hareket ediyoruz. Türk Hava Yollarının TK 1854 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:45’da İstanbul’a hareket ve 16:15’de varış. Varışımızı takiben yine Türk Hava Yollarının TK 2334 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:00’de İzmir’e hareket, 19:00’da varış ve turumuzun sonu.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER :

· Türk Hava Yolları ile İzmir/İstanbul/Barcelona/İstanbul/İzmir ekonomi sınıf uçak bileti,

· Havaalanı vergileri,

· Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri,

· Barcelona’da 4* otelde 4 gece oda & kahvaltı konaklama,

· Yarım günlük Barcelona şehir turu,

· Profesyonel Türkçe rehberlik,

· Seyahat Sigortası

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

· Oteldeki ekstralar,

· Ekstra turlar,

· Öğle ve akşam yemekleri,

· Vize ücreti ve işlemi,

· Bahşişler ve bagaj taşıma ücretleri,

· Yurt dışı çıkış fonu

· Programda dahil olduğu belirtilmeyen her türlü hizmet

· PCR test ücretleri

 

Hava şartlarından meydana gelebilecek uçak iptal ve rötarlarından , kaybolan valizlerden acentamız sorumlu değildir. *** Havaalanı vergilerine gelebilecek artış yolcularımıza yansıtılacaktı

Tur Ücreti :

İki kişilik odada kişi başı : 925 Euro