SARAYBOSNA VE KARADAĞ

Tur:
SARAYBOSNA VE KARADAĞ
Gün Sayısı:
4 GECE 5 GÜN
Destinasyon:
4 GECE 5 GÜN
795 €

SARAYBOSNA VE KARADAĞ

27 EKİM 2021, ÇARŞAMBA : İZMİR – İSTANBUL- SARAYBOSNA

Sabaha karşı saat 01:30’de Izmir Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminalinde hazır bulunuyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının  TK2305 sefer sayılı uçuşu ile 04:15 ‘de Istanbul’a uçuyoruz. 05:30’da İstanbul’a varışımıza takiben dış hatlar terminaline geçiyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1021 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:30’da Saraybosna’ya uçuyoruz. 08:20’de Saraybosna Havalimanına varışımızın ardından rehberimiz ile buluşuyor ve turumuza başlıyoruz. Tünel Müzesini ziyaret ediyor ve şehir merkezine geçiyoruz. Eski çarşı da yürüyüş turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ardından otelimize transfer oluyor ve dinlenmek amacı ile serbest zaman geçiriyoruz. Geceleme otelimizde.

28 EKİM 2021, PERŞEMBE : SARAJEVO – MOSTAR – BLAGAJ - BUDVA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, otelimizden ayrılıyor ve  turumuza başlıyoruz. Eşsiz köprüleri ve büyük hikayeleri olan Mostar’ı geziyoruz. Dünya mirası olan UNESCO köprüsünü yürürek geçiyoruz ve Türk Evini geziyoruz. Neretva nehrinin eşsiz manzarasının tadını çıkartıyoruz. Ardında Blagaj’a doğru hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz kısa bir öğle yemeği molasının ardından Budva’ya doğru hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

29 EKİM 2021 , CUMA :   BUDVA ( KOTOR )  

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra tur ile Kotor eski kasaba ve körfezini görme fırsatını yakalayabilirsiniz. . Geceleme otelimizde.

30 EKİM 2021 , CUMARTESİ :  BUDVA ( OLD BAR & ST STEFAN)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman geçirebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz ekstra tur ile Old Bar ve St Stefan turunu gerçekleştirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

31 EKİM 2021 , PAZAR :  BUDVA- PODGORICA – İSTANBUL - İZMİR Otelde alınacak erken sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz.Podgorica havalimanına doğru hareket ediyoruz. Uçağa biniş ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK1086 sefer sayılı uçuşu ile 09:05’de İstanbul’a uçuyoruz. 12:50’de İstanbul Havalimanına varışımızın ardından iç hatlar terminaline geçiyoruz. Türk Hava Yollarının TK2328 sefer sayılı uçuşu ile 16:00’da İzmir’e uçuyoruz. 17:05’de İzmir Adnan Menderes Havalimanına varışımızın ardından turumuzun sonu.

Tur Ücretine Dahil Olanlar:

  • İzmir – İstanbul – Sarayevo / Podgorica – İstanbul – İzmir Türk Hava Yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti, havalimanı vergiler dahil
  • 1  gece Sarajevo ve 3 gece Budva 4*’da oda kahvaltı konaklama  
  • Profesyonel Rehberlik hizmetleri
  • Programda belirtilen şehir turu,
  • Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

Tur Ücretine Dahil Olmayanlar:

  • Müze ve ören yerlerinin giriş ücretleri
  • Öğle yemekleri
  • Otelde alınan ekstralar
  • Ekstra Turlar