Atina Turu

Tur:
Atina Turu
Gün Sayısı:
3 Gece 4 Gün
Destinasyon:
Atina
3 Gece 4 Gün
Hazırlanıyor

Atina Turu

11 Temmuz 2022, Pazartesi : İZMİR – ATİNA  
Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 16:00’da buluşuyoruz. Aegean Hava Yolları’nın A3 997 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:00’de Atina’ya hareket ve 18:10’da varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

12 Temmuz 2022, Sali : ATİNA  
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Yunanistan’nın başkenti Atina’da yapılacak panaromik şehirturunda Agora, Zeus Tapınağı (Panoramik olarak), Parlemento Binası, Syntagma – Omonia Meydanları Cumhurbaşkanlığı Sarayı Başbakanlık Konutu, TarihiOlimpiyat Stadyumu, Panepistimiou bulvarları, Ulusal Kütüphane ve Akademi üniversitesi görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turunun ardındanserbest  zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde ekstra olarak düzenlenecek olan Taverna turuna katılabilirler.Taverna turumuzda sürprizler ve şovlar eşliğinde limitli içecekli akşam yemeği dahildir. Konaklama Atina’da otelimizde.

13 Temmuz 2022, Çarşamba : ATİNA  ( Korint Kanalı - Argos Köyü – Nafplio – Atina )
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Ege denizinden Adriyatik denizine bağlantı kurmak amaçlı yapılan 114 yıllık Korint Kanalı turu için hareket ediyoruz. Korint Kanalı’ndaki fotoğraf molamızdan sonra yolumuza devam ederek Argos Köyü’nde (Argolis-Mykines) öğle yemeği molası veriyor ve Mycenea- Argos üzerinden 1821 yılına kadar Osmanlılara, 1821’den 1912 yıllarına kadar Yunanistan’ında baş şehri olmuş Nafplio Kasabasını görüp Atina’ya dönüyoruz. Akşam Sintagma Meydanı ile Monastiraki Meydanı ortasında, Akropolis’in hemen eteklerinde bulunan Plaka’da serbest zaman sonrası otelimize transfer. Konaklama Atina’da otelimizde.

14 Temmuz 2022, Perşembe  : ATİNA   - İZMİR
Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve belirlenen saatte havalimanına hareket ediyoruz. Aegean Hava Yollarının A3 996 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:20’de İzmir’e hareket, 17:25’de varış ve turumuzun sonu.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER :
- Aegean Hava Yolları ile İzmir/Atina/İzmir aktarmasız direkt gidiş ve dönüş uçak bileti
- Havaalanı vergileri,
- Atina’da Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri,
- Atina’da 4* otelde 3 gece kahvaltı dâhil konaklama,
- Türkçe rehberli Atina şehir turu,
- Tüm turlar ve transfer
- Zorunlu seyahat sigortası (65 yaş üstüne ücret farkı çıkmaktadır)

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :
- Oteldeki ekstralar ve kişisel harcamalar,
- Ekstra turlar,
- Öğle ve akşam yemekleri,
- Vize ücreti ve işlemi,
- Bahşişler ve bagaj taşıma ücretleri,
- Yurt dışı çıkış fonu 150 TL,
Programda dâhil olduğu belirtilmeyen her türlü hizmet

 

Hava şartlarından meydana gelebilecek uçak iptal ve rötarlarından, kaybolan valizlerden acentemiz sorumlu değildir. *** Havaalanı vergilerine gelebilecek artış yolcularımıza yansıtılacaktır.

Tur Ücreti :

İki kişilik odada kişi başı                  :   

Tek kişi farkı                                    :