KURBAN BAYRAMI ÖZEL SEFERİ İZMİR ÇIKIŞLI - 5* DELUXE AMADEUS CARA İLE BAŞTAN SONA REN NEHRİ & MOSEL

Tur:
KURBAN BAYRAMI ÖZEL SEFERİ İZMİR ÇIKIŞLI - 5* DELUXE AMADEUS CARA İLE BAŞTAN SONA REN NEHRİ & MOSEL
Gün Sayısı:
7 GECE 8 GÜN
Destinasyon:
Amsterdam (1) – Düsseldorf / Köln - Cochem – Koblenz – Rüdesheim – Mannheim / Speyer – Strasbourg - Basel
7 GECE 8 GÜN
1499 €

KURBAN BAYRAMI ÖZEL SEFERİ İZMİR ÇIKIŞLI - 5* DELUXE AMADEUS CARA İLE BAŞTAN SONA REN NEHRİ & MOSEL

01.Gün / 15 Haziran 2024 / İzmir – Amsterdam (Hollanda)
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar, Sun Express Havayolları kontuarı önünde saat 13:00’te buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından XQ 944 no’lu sefer ile 16:05’ te Amsterdam’a uçuş. Yerel saat ile 18:50’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile Amsterdam limanındaki gemimize transfer. Gemide akşam yemeği sonrasında Kaptan’ın hoşgeldiniz kokteyli. Gemimiz bu gece Amsterdam’da demirli kalacak.

02.Gün / 16 Haziran 2024 / Amsterdam, Hollanda
Gemimiz Amsterdam limanından öğlen saat 12:00’de demir alacak. Öğleden sonra Hollanda kırsalının muhteşem manzaraları eşliğinde seyir edecek. Bu sabah gemide alınacak kahvaltı sonrasında dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Zaanse Schans, Volendam & Marken turuna katılabilirler. (Tura katılan misafirlerimiz akşam yemeği öncesinde geminin teknik duruş yapacağı Utrecht limanında gemiye tekrar bineceklerdir.) Gemimiz bu gece Almanya’ya doğru yol olacak.

03.Gün / 17 Haziran 2024 / Düsseldorf - Köln, Almanya
Gemimiz bu sabah ekstra tura katılacak misafirlerimizin inişi için Düsseldorf’da teknik duruş yapacak. Ardından Köln’e devam edecek. Öğleden sonra saat 15:00’de ise Köln’e yanaşacak. Bugün dileyen misafirlerimiz kahvaltı sonrası yanaşacağımız Düsseldorf’da gemiden inerek rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Düsseldorf & Köln turuna katılabilirler. Gemimiz bu akşam Köln’den saat 20:00’de demir alarak Mosel nehrine doğru yol alacak.

04.Gün / 18 Haziran 2024 / Cochem, Almanya
Gemimiz bu sabah Ren Nehrinin kollarından birisi olan Mosel Nehrine girecek. Mosel üzerindeki en güzel kasabalardan birisi olan Cochem’e varana kadar nehir çevresindeki yemyeşil doğa ve yerleşimler size büyüleyecek. Saat 14:00’de Cochem’e varışımız sonrasında dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Reichsburg Kalesi ve Şarap Tadım Turuna katılabilirler. Akşam yemeği öncesi gemimize dönüş. Gemimiz bu akşam 21:00’de demir alacak.

05.Gün / 19 Haziran 2024 / Koblenz – Rüdesheim, Almanya
Gemimiz bu sabah Ren Nehri ve Mosel’in birleştiği köşede yer alan ve Almanya tarihinde de önemli ter tutan Koblenz’e yanaşacak. Koblenz’de gerçekleştireceğimiz yürüyüş turunda ‘’Alman Köşesi’’ ve İmparator Wilhem’in heykelini ve şehrin eski yerleşimini ziyaret edeceğiz. Gemimiz saat 11:00’de demir alarak Ren Nehrinde Rüdesheim’a doğru seyredecek. Öğleden sonra Ren Nehrinin en dar yeri olan ve şarkılara konu olmuş Loreley Pasajını geçecek. Saat 17:00’de Almanya’nın en çok turist çeken kasabalarından Rüdesheim’a yanaşıyoruz. Dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Siegfried’s Müzik Aletleri Müzesi ve Rüdesheim turuna katılabilirler. Gemimiz akşam yemeği sonrasında demir alacak.

06.Gün / 20 Haziran 2024 / Mannheim - Speyer, Almanya
Gemimiz bu sabah erken saatlerde Mannheim’a yanaşacak. Kahvaltı sonrası dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Mannheim, Speyer & Heildelberg turuna katılabilirler. Almanya’nın en güzel şehirlerinden birisi olan Heidelberg’de Dünyaca ünlü Kale Sarayı ziyaret ettikten sonra Neckar nehrinin ortadan ikiye ayırdığı bu zarif kentte serbest zamanınız olacak. Gemimiz bu akşam Speyer’den demir alarak Strasbourg’a doğru hareket edecek. (Tura katılan misafirlerimiz Mannheim’da gemiden inip akşam üzeri Speyer’de tekrar gemiye bineceklerdir. Gemimiz Mannheim’dan saat 13:00’de hareket edip 15:30’da Speyer’e yanaşacaktır.)

07.Gün / 21 Haziran 2024 / Strasbourg, Fransa
Gemimiz bu sabah erken saatlerde Alsace bölgesinin en güzel kenti Strasbourg’a yanaşacak. Kahvaltı sonrası dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Strasbourg & Colmar turuna katılabilirler. Gemimiz bugün öğlen 13:00’de demir alarak son limanı olan Basel’e hareket edecek. (Tura katılan misafirlerimiz Strasbourg’da gemiden inip akşam üzeri yapılacak teknik stopta tekrar gemiye bineceklerdir.)

08.Gün / 22 Haziran 2024 / Basel, İsviçre -İzmir
Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası özel araçlarımız ile Basel Havalimanına transfer. Dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Basel Şehir Turuna katılabilirler. Tur sonrası havalimanına transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından XQ 913 no’lu sefer ile saat 15:10’da Adnan Menderes Havalimanına uçuş. Türkiye saatiyle 19:05’te varış ve turumuzun sonu…

KABİN TİPİ ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ!
1 Kat Standart Dış Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1699 € / 1499 €
2. Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 1999 € / 1799 €
3.Kat French Balkonlu Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 2199 € / 1999 €
3.Kat Gerçek Balkonlu Suit Kabinde Kişi Başı Paket Fiyat 2599 € / 2399 €
Havalimanı & Liman Vergileri & Seyahat Sağlık Sigortası 500 € (DAHİL)


       ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

 • 5* Deluxe Amadeus Silver III gemisinde 7 Gece 8 Gün Tam Pansiyon Konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
 • THY ile İstanbul - Münih / Budapeşte - İstanbul Havalimanı arası tarifeli seferler ile uçuşlar 
 • Panoramik Münih Şehir Turu
 • Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
 • Gün boyu lounge da yer alan self servis olarak çay, kahve ve su
 • 5 çayı ve geceyarısı ikramları
 • Akşam yemekleri ile ikram edilen kırmızı / beyaz şarap
 • Havalimanı liman arası transferler
 • Türkçe rehberlik hizmeti (20 kişi olması durumunda)
 • Yurtdışı seyahat sağlık sigortası (70 yaş üzeri surprim uygulanmaktadır.)


  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Gemideki personel bahşişleri (gecelik pp 15 €)
 • Türkçe rehber veya gemi tarafından düzenlenecek ekstra turlar
 •  
 • Kuru temizleme, alışveriş gibi şahsi harcamalar
 • Vize Ücreti (Schengen vizesi)
 • Yurtdışı çıkış harcı

 •