+90 232 464 70 60

Turizm / Whatsapp +90 533 695 9233
Bilet +90 533 918 39 18
MICE +90 533 094 10 70
09:00-18:00 Hafta İçi
09:00-14:00 Cumartesi

Hakkımızda

Hakkımızda

1997 yılında, iki girişimci kadın turizm sektörüne yatırım yapmak için bir araya geldiler ve İTALTUR’u kurdular. Sermayeleri, işlerine olan tutkuları ile harmanladıkları sektörel bilgileriydi, hedefleri ise “daha da iyi hizmet ve fark yaratmak”.

İTALTUR,kurumsal itibar ve müşteri odaklı bu vizyonu, sürekli geliştirdiği özgün ürünler yelpazesi ve kalite anlayışıyla turizm sektöründe 20 yılı aşkın süredir hizmet veriyor.

İTALTUR ‘un Yönetici Ortakları  başarıya giden yolun anahtarlarını şöyle sıralıyorlar:

  • ÜST DÜZEY SEKTÖREL KNOW-HOW, sadece bütünde değil, ayrıntıda da tam hakimiyet
  • ETKİN MÜŞTERİ İLETİŞİMİ, her adımda müşteri memnuniyeti ve müşteriyi İTALTUR ailesinin bir üyesi yapabilmek
  • YARATICILIK, sürdürülebilir kalite, motivasyon ve rekabet

Bugün İTALTUR, standart acente hizmetlerinin yanısıra MICE, EXCLUSIVE, WEDDING, CRUISE ve MUSIC&ARTS departmanlarıyla operasyonlarını çeşitlendirmiştir.

İTALTUR ekibi, her ürün ve hizmeti oluştururken Fiyat/Kalite endeksinin önemini ve önceliğini dikkate almakta, Şirketin dünya genelinde çok yaygın ve seçkin “çözüm ortağı ağının” fiyat, kalite ve güvene olan katkısını yansıtmaktadır.

İTALTUR’un deneyimli ekibinin önceliği müşterinin beklenti ve ihtiyaçlarını anlamak,doğru yönlenmek ve yönlerdirmektir.İTALTUR kişiye,kuruma,projeye özel ,”terzi usulü”, uygun çözümleri bu anlayışla üretmektedir.

ITALTUR, IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) ve TÜRSAB (Türk Seyahat Acentaları Birliği) üyesidir. İZMİR’in sektörel faaliyelerini tanıtmak için hizmetler veren CVB (İzmir Turizm ve Kongre Bürosu)’nun hissedarı olan ve yönetimde başkan yardımcısı olarak temsil edilen İTALTUR uluslararası DMC (Destination Management) şirketidir.

Hande Arslanalp / Genel Müdür

İra Özkesen / Müdür