PHUKET YILBAŞI

Tur:
PHUKET YILBAŞI
Gün Sayısı:
5 Gece 8 Gün
Destinasyon:
PHUKET
5 Gece 8 Gün
1945 Usd

PHUKET YILBAŞI

26 ARALIK 2019 PERŞEMBE : İZMİR-DOHA-PHUKET

İzmir Adanan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 11:00’de buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Qatar Hava Yolları’nın QR 348 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:10’da Doha’ya hareket ve 17:25’de varış. Ardından yine Qatar Havayolları’nın  QR 842 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:30’da Phuket’e hareket ve geceleme uçakta.

 

27 ARALIK 2019 CUMA: PHUKET

Yerel saat ile sabah saat 07:05’de Phuket’e varışımızı takiben havalimanında bizi bekleyen aracımız ile otelimize transfer ve yerleşme. Tüm gün deniz ve güneşten yararlanmak ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

28 ARALIK 2019 CUMARTESİ :  PHUKET (PHİ PHİ ADASI)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Phi Phi Adası turumuza katılabilirler. Tayland’ın belki de en egzotik adasına tekne ile tam günlük bu turumuzda Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a ulaşacağız. Maymun Plajı’nda Makak maymunlarını görecek ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanınız olacak. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi denizi ile Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girmek ve güneşlenmek için vaktimiz de olacak. Öğle yemeğimiz tur esnasında alınacaktır. Turumuzun bitiminde Phuket’e dönüş ve geceleme otelimizde.

 

29 ARALIK 2019 PAZAR : PHUKET (PHUKET ADA TURU) (SIAM NIRAMIT SHOW)

Sabah kahvaltısının ardından deniz ve güneşten yararlanmanız için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Phuket Ada turu için hareket ediyoruz. Bu turumuz esnasında, Phuket adasının muhteşem güzelliklerini görme fırsatı bulacaksınız. Phuket Town olarak geçen bölgede, Malacca tarzı evleri, kalabalık yerel çarşıyı, ünlü Wat Chalong Tapınağı ve son olarak panoramik deniz manzaralı tepeyi ziyaret edeceksiniz. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Siam Niramit Show Turu’na katılabilirler. Şovu Tayland’ın ilginç tarihini Broadway şovlarını aratmayacak mükemmellikte bir koreografi içinde seyredecek,  bir görsel ve müzikal şölene tanık olacaksınız. 150’den fazla dansçı, 500’den fazla kostüm ve çeşitli hayvan,  sürekli değişen sahne dekoru ve ışıkları ile Guinness rekorlar kitabına girmiş bu şovun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 

30 ARALIK 2019 PAZARTESİ: PHUKET (JAMES BOND ADASI)

Alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan James Bond Adası turumuza katılabilirler. Teknelerimiz ile ilk durağımız Phang-Na Koyu. Burada yoldaki Panak Adası, Hong Adası’nın ve Phang Na Koyu’nun muhteşem manzaralarına şahitlik ettikten sonra Tapu Adası’nı ziyaret edeceğiz. James Bond filmlerinin Altın Tabancalı Adam bölümünün çekildiği bu adadaki meşhur kayayı ve sahili göreceğiz. Ardindan 400 civarında evin bulunduğu Müslüman Köyü olan Panyi Köyü’ne geçeceğiz. Devamında yüzerek güneşlenip dinlenebileceğiniz Khai Nok Adası veya Naka Adası’na gideceğiz. (Hava şartlarına göre belirlenecektir). Öğle yemeğimiz tur esnasında alınacaktır. Turumuzun ardından Phuket’e otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

 

31 ARALIK 2019 SALI : PHUKET (FLYING HANUMAN)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz sizler için unutulmaz bir deneyim olacak Flying Hanuman turuna katılabilirsiniz. Orman meyveleri ve öğle yemeği eşliğindeuçsuz bucaksız orman içerisinde uçuş deneyimi yaşayacağınız bu harika turun ardından otele dönüş. Akşam arzu ettiğiniz yılbaşı programına katılabilirsiniz. ***YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN*** Geceleme otelimizde.

 

01 OCAK 2020 ÇARŞAMBA : PHUKET – DOHA (FİL SAFARİ)

Sabah kahvaltısının ardından öğlene kadar odalarımızı boşaltıyoruz. Dileyen misafirlerimiz son günlerini fil safari turu ile değerlendirebilirler. Fillerin üzerinde safari ve fil gösterilerini izleme imkanını kaçırmamanızı öneririz. Öğleden sonra belirlenen saatte otelimizden ayrılıyor, Phuket Havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Qatar Hava Yolları’nın  QR 841 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:40’da Doha’ya hareket. 23:05’de varış ve İzmir bağlantısı için bekleme.

 

02 OCAK 2020 PERŞEMBE : DOHA - İZMİR

Qatar Hava Yolları’nın QR 347 sefer sayılı uçuşu ile 07:10’da İzmir’e hareket. Yerel saat ile 12:00’de varış ve turumuzun sonu.

 

***Hava şartlarından meydana gelebilecek uçak iptal ve rötarlarından , kaybolan valizlerden acentamız sorumlu değildir. *** Havaalanı vergilerine gelebilecek artış yolcularımıza yansıtılacaktır.*** Tur ücreti minimum 10 kişinin katılımı halinde geçerlidir. *** Kişi sayısındaki değişiklik ücreti etkiler. Tüm turlar İngilizce olarak yapılmaktadır.

TUR ÜCRETİNE  DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Qatar Hava Yolları ile İzmir-Doha-Phuket-Doha-İzmir gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri,
 • Phuket’te havaalanı/otel/havaalanı transferleri,
 • Phuket’te 5 gece 4* Holiday Inn Express Patong Hotel’de kahvaltı dahil konaklama,

 

 

 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Seyahat sigortası,
 • Ekstra turlar, (Turlarda Ingilizce rehberlik mevcuttur)
 • Yılbaşı programı,
 • Oteldeki ekstralar ve kişisel harcamalar,
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 TL,
 • Bahşişler ve bagaj taşıma ücretleri,
 • Programda dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet

EKSTRA TURLAR

 • PHİ PHİ ADASI (ÖĞLE YEMEKLİ) – 80 USD
 • JAMES BOND ADASI (ÖĞLE YEMEKLİ) – 85 USD
 • FLYING HANUMAN (ÖĞLE YEMEKLİ)  – 105 USD
 • SIAM NIRAMIT SHOW (AKŞAM YEMEKLİ) – 75 USD
 • FİL SAFARİ (ÖĞLE YEMEKLİ) – 125 USD
 • PHUKET ADA TURU – 50 USD

 

Tur Ücreti   

İki kişilik odada kişi başı                     : 1945 Usd

Tek kişi farkı                                         :    495 Usd