SÖMESTRE BANGKOK & PHUKET

Tur:
SÖMESTRE BANGKOK & PHUKET
Gün Sayısı:
6 Gece 6 Gün
Destinasyon:
Yüzen Çarşı - Pat Pong-Phi Phi-James Bond
6 Gece 6 Gün
1099 Usd

SÖMESTRE BANGKOK & PHUKET

25 OCAK 2020 CUMARTESİ : İSTANBUL - BANGKOK   

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 18:55’de hazır bulunarak bagaj teslimi ve uçağa biniş işlemlerinizin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 64 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:55’de Bangkok’a hareket ve geceleme uçakta.

 

26 OCAK 2020 PAZAR : BANGKOK (BANGKOK KANAL TURU) (SİAM NİRAMİT SHOW)

Yerel saat ile sabah 10:05’de Bangkok’a varışımızı takiben pasaport kontrolü ve bagajlarımızı almamızın ardından havalimanında bizi bekleyen aracımız ile rehberimiz eşliğinde otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Bangkok şehir turumuz yapılacaktır. Bu turumuzda Altın Buda Tapınağı, Uyuyan Buda Tapınağı, Mermer Buda Tapınağı, Parlamento Binası, Kralın İkametgahı, Demokrasi Anıtı göreceğimiz yerler arasındadır. Öğleden sonra arzu ederseniz ekstra olarak Bangkok’u gerçek anlamda tanıyabileceğiniz, şehri çevreleyen, seyahat dönüşünde yakınlarınıza anlatabileceğiniz, anılarınızda yer edeceğine emin olduğumuz Bangkok Kanallar Turuna katılabilirsiniz. Bu tur esnasında güneş batarken üstü milyonlarca küçük seramik parçalarıyla süslenmiş Wat Arun Tapınağı’nı görecek ve nehirdeki insan kolu büyüklüğündeki kutsal balıkları ekmek ile besleyeceksiniz. Turdan sonra dünyanın en fazla değerli taş üreten 5 ülkesinden biri olan ve devlete ait olan, kraliyetin askerleri tarafından korunan mücevher fabrikasını ziyaret edeceksiniz. Turun ardından otele dönüş. Akşam arzu ederseniz ekstra olarak Siam Niramit Show izlemeye gidebilirsiniz. Tayland’ın ilginç tarihini Broadway şovlarını aratmayacak mükemmellikte bir koreografi içinde seyredecek,  bir görsel ve müzikal şölene tanık olacaksınız. 150’den fazla dansçı, 500’den fazla kostüm ve çeşitli hayvan,  sürekli değişen sahne dekoru ve ışıkları ile Guinness rekorlar kitabına girmiş bu şovdan sonra otelinize dönüş ve geceleme otelinizde.

 

 

27 OCAK 2020 PAZARTESİ :  BANGKOK (YÜZEN ÇARŞI & ROSE GARDEN) (SEAFOOD MARKET & PATPONG PAZARI )

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz bugününüzü Yüzen Çarşı & Rose Garden turuna katılarak değerlendirebilirsiniz. Bu turumuz esnasında bir Hindistan Cevizi Çiftliğini ziyaret edecek, Tayland Krallığı halkının hala klasik olarak teknelerdeki, nehirlerdeki yaşamlarını görecek, James Bond adlı hızlı teknelere binecek, küçük kanallarda yaşayan Tayland’lılardan pazarlık usulü otantik eşyalar alıp, egzotik meyveleri tadabilecek daha sonra ise Tayland’da çok fazla miktarda yetiştirilen ve ihraç maddesi olan meşhur teak ağacı atölyesini gezerek buradaki mobilyaların ve hediyelik eşyaların yapımından satımına kadar geçen süreci görme imkânı bulacaksınız. Daha sonra Rose Garden’da alınacak öğle yemeğinin ardından Tayland’ın folklorik danslarını, geleneksel evlilik seremonilerini ve Tayland boksunu seyredip, Tayland’ın simgesi olan fillerin inanılmaz şovunu izleme imkanı bulacaksınız. Turumuzun ardından Bangkok’a dönüş ve serbest zaman. Akşam dilerseniz ekstra olarak Sea Food Market ve Patpong Pazarını ziyaret için transfer servisi alabilirsiniz. Öncelikle  meşhur Sea Food Restorana transferiniz sağlanacak. Yemeğinizin ardından Bangkok’un en meşhur pazarı olan ve şehre gelen her turistin mutlaka ziyaret ettiği Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz ünlü markaların taklit ürünlerin bulunduğu Pat-Pong gece pazarına transfer ve burada serbest zaman. Ardından otelinize dönüş ve geceleme otelimizde.

 

28 OCAK 2020 SALI : BANGKOK - PHUKET

Sabah kahvaltısının ardından otelinizden çıkış işlemlerinizi yaparak belirlenen saattte Bangkok Havalimanı’na hareket ediyoruz. Varışımızın ardından bagajlarımızı teslim ederek biniş kartlarımızı aldıktan sonra Phuket’e uçuş.. Phuket’e varışımızı takiben bagajlarımızı alıp çıkmamızın ardından havalimanında bizi bekleyen aracımız ve rehberimiz ile buluşarak,otelimize transfer oluyoruz. Yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

29 OCAK 2020 ÇARŞAMBA : PHUKET (PHİ PHİ ADASI)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dilerseniz otel aktivitelerini değerlendirebilir veya ekstra olarak Phi Phi Adası turuna katılabilirsiniz. Tayland’ın belki de en egzotik adasına tekne ile tam günlük bu turumuzda Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a ulaşacağız. Maymun Plajı’nda Makak maymunlarını görecek ve binlerce renkli balık ile yüzme ve şnorkel imkanınız olacak. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi denizi ile Leonardo Di Caprio’nun The Beach filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girmek ve güneşlenmek için vaktiniz de olacak. Öğle yemeği tur esnasında alınacaktır. Tur bitiminde Phuket’e dönüş ve geceleme otelimizde.

 

30 OCAK 2020 PERŞEMBE : PHUKET (JAMES BOND ADASI) 

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dilerseniz otel aktivitelerini değerlendirebilir veya ekstra olarak  James Bond Adası turuna katılabilirsiniz. Teknelerimiz ile ilk durağımız Phang-Na Koyu. Burada yoldaki Panak Adası, Hong Adası’nın ve Phang Na Koyu’nun muhteşem manzaralarına şahitlik ettikten sonra Tapu Adası’nı ziyaret edeceğiz. James Bond filmlerinin Altın Tabancalı Adam bölümünün çekildiği bu adadaki meşhur kayayı ve sahili göreceğiz. Ardindan 400 civarında evin bulunduğu Müslüman Köyü olan Panyi Köyü’ne geçeceğiz. Devamında yüzerek güneşlenip dinlenebileceğiniz Khai Nok Adası veya Naka Adası’na gideceğiz. (Hava şartlarına göre belirlenecektir). Öğle yemeğimiz tur esnasında alınacaktır. Turumuzun ardından Phuket’e dönüş ve geceleme otelimizde.

 

31 OCAK 2020 CUMA : PHUKET - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından belirlenen saatte Phuket Havalimanı’na hareket. Havalimanına varışımızı takiben bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları’nın  TK 173 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:35’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18:45’de varış ve turumuzun sonu.

FİYATIMIZA  DAHİL OLAN HİZMETLER

Türk Hava Yolları ile İstanbul/Bangkok-Phuket/İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti,

Yerel Havayolları ile Bangkok/Phuket ekonomi sınıf uçak bileti,

Tüm havalimanı vergileri,

Tüm havalimanı transferleri,

Bangkok’da 2 gece 3* Ibis Stahorn vb Hotel’de , Phuket’te 3 gece 4* Andakira Hotel vb’de kahvaltı dahil konaklama,

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğle ve akşam yemekleri,

Seyahat sigortası,

Ekstra turlar,

Otellerdeki ekstralar ve kişisel harcamalar,

Yurtdışı çıkış harcı,

Bahşişler ve bagaj taşıma ücretleri,

Dahil olduğu belirtilmemiş her türlü hizmet

 

 

*** Hava şartlarından meydana gelebilecek uçak iptal ve rötarlarından, kaybolan valizlerden acentemiz sorumlu değildir. ***Havaalanı vergilerine gelebilecek artış yansıtılacaktır. *** Programdaki turlar ve günleri değişebilir .                                                              

TUR ÜCRETİ

İki kişilik odada kişi başı                   :   1099 Usd

Tek kişi farkı                                          :      245 Usd