Tur:
DUBAI
Gün Sayısı:
4 GECE 5 GÜN
Destinasyon:
4 GECE 5 GÜN
1690 USD

DUBAI

27 EKİM 2021, ÇARŞAMBA  : İZMİR – İSTANBUL - DUBAI

Adnan Menderes Havalimanı İçhatlar terminalinde saat 14:00’de buluşma ve Türk Hava Yollarının TK2331 sefer sayılı uçuşu ile saat 15:55’de İstanbul’a hareket , saat 17:05’de varış. Ardından yine Türk havayollarının TK 760 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:00’da   Dubai’ye hareket …..

28 EKİM 2021,PERŞEMBE : DUBAI

Ve yerel saat ile 00:25’de varış. Havaalanında karşılanma ve 5* otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından yarım günlük Dubai şehir turu için hareket. Muhteşem mimarisi ile Jumeirah Camisi, Ortadoğu’nun en yüksek yapılarından biri olan Dünya Ticaret Merkezi ve Dubai’yi yöneten hanedana ait binalar görülecek yerler arasındadır. Kısa bir dinlenmenin ardından şehrin en eski bölümü olan Bastakia görülecektir. Daha sonra ise yaklaşık iki yüz yıldır göçmenlere karşın ayakta kalabilen Al Fahidi Fort’taki  Dubai Müzesi görüldükten sonra Abras’a deniz taksilerine giderken yol üzerindeki rüzgar kuleleri görülecektir. 200 adet dükkanın bulunduğu Creek'de yürüyerek dolaşıp baharatların ve altının gizemli dünyasını keşfedeceksiniz. Öğleden sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

29 EKİM 2021 , CUMA : DUBAI

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. İhtiyari olarak düzenlenecek 4X4 Jeeplerle Çöl Safarisi Turuna katılabilirsiniz. Turunuz  saat 15:00’de otelinizden hareket ile başlayacaktır . Önce çöle transferiniz sağlanacak ve ardından   deneyimli şöförlerin kullandığı jeepler eşliğinde safari yapılacaktır . Safari bittiğinde Bedevi Çadırına varılacak ve burada isteyen misafirler deveye binecek veya kına yakabilecektir. Akşam yemeği ve eğlencesinin ardından otelinize dönüş .  Geceleme otelimizde.

30 EKİM 2021 , CUMARTESİ :  DUBAI

Sabah kahvaltısının ardından ihtiyari olarak  Yedi Emirliğin Başkenti olan Abu Dhabi turu düzenlenebilir. Yaklaşık iki saatlik bir yolculuktan sonra şehre varış. 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan yerleşimin, bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacaksınız. Geniş bulvarları ,gökdelenleri ile ultra modern bir Arap şehrini geziyor olacaksınız .Tur sırasında Kordon Caddesi,Emirates Palace ve Marina Mall görülecek yerlerden bazılarıdır .Tur bitiminde Dubai’ye dönüş ve serbest zaman . Gece geç saatlerde havaalanına transfer. 

31 EKİM 2021 , PAZAR   : DUBAİ – İSTANBUL -  İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından saat 08:00’de otelden alınarak havaalanına transferiniz gerçekleştirilecektir. Türk  Hava Yollarının TK 759 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:40’da Dubai’ den  İstanbul’ a hareket ve saat 14:20’de  varış. Ardından yine Türk hava yollarının TK 2328 sefer sayılı uçuşu ile saat 16:00’da İzmir e hareket ve 17:05’de varış. Turunuzun sonu.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER :

 • Türk Havayolları ile  İzmir /İstanbul – Dubai / İstanbul - İzmir ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havaalanı vergileri
 • Havaalanı – otel – havaalanı transferi
 • Dubai’ de 4 gece 5*JW Marriot Marquis veya benzeri otelde oda / kahvaltı konaklama.
 • Dubai’ de Türk rehberli  yarım günlük şehir turu
 • Türsab Seyahat Sigortası

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :

 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Otellerdeki ekstra harcamalar
 • İhtiyari olarak düzenlenecek turlar
 • Hammaliye ve bahşişler
 • Vize ücreti ve işlemleri (115 USD)

 

***Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde İTALTUR vize alımlarında  yardımcı olacaktır

***Pasaportlarınızdaki boş “ vize tatbik edilemez “ sayfalarının çokluğuna güvenmeyiniz. Bu konuya ilişkin Dışişleri Bakanlığımızın genelgesini aynen uygulayan kimi konsolosluklar “ vize tatbik edilemez “ sayfalarına vize vermemektedir.

***İTALTUR zorlayıcı nedenlerden dolayı programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

***Hava şartlarından meydana gelebilecek uçak iptal ve rötarlarından, kaybolan valizlerden acentemiz sorumlu değildir.

***Havaalanı vergilerine gelebilecek artış yansıtılacaktır.