Tur:
PARIS
Gün Sayısı:
3 GECE 4 GÜN
Destinasyon:
3 GECE 4 GÜN
975 €

PARIS

28 EKIM 2021, PERŞEMBE : İZMİR – İSTANBUL – PARİS (LİDO SHOW)

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 08:30’da buluşuyoruz. Sun Express  Hava Yolları’nın XQ 916 sefer sayılı direkt uçuşu ile saat 11:30’da İzmir’den Paris’e hareket ve yerel saat ile 14:20’de Paris’e varış. Havaalanında karşılama ve özel aracımız ve rehberimiz eşliğinde Paris şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda meşhur Champs Elysees Caddesi, Zafer Takı, Etoile, Vendome ve Concorde Meydanları, Trocadero, Napolyon’un mezarının bulunduğu Les Invalides, Garnier Operası, Millet Meclisi, Madleine görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra Lido Show turuna katılabilir, 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin en görkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW’u şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilirler. Turumuzun ardından konaklama otelimizde.

29 EKIM 2021, CUMA:  PARİS (SEİN NEHRİ-EİFFEL KULESİ-NOTRE DAME-SACRE COEUR)

Sabah kahvaltısının ardından  serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile Sein Nehri-Eiffel Kulesi-Notre Dame Katedrali ve Sacre Coeur turumuz için otelimizden hareket ediyoruz. Bu turumuzda nehirdeki tekne gezimizin ardından günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği "Ressamlar Tepesi" adıyla bilinen Montmartre Tepesi'ne gideceğiz. Burada Sacré - Coeur'ü (Kutsal Kalp Kilisesi) gördükten sonra, Eiffel Kulesi’nin ikinci katına çıkarak buradan muhteşem manzarayı izleme imkanına sahip olacaksınız. Norte Dame Katedrali ziyaretimizin ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

30 EKIM 2021,  CUMARTESİ : PARİS (VERSAILLES-LOUVRE)

Sabah kahvaltısının ardından  serbest gün. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Versailles Sarayı-Louvre Müzesi turumuz için otelden hareket ediyoruz. Dünyanın en ünlü müzelerinden biri olan Louvre Müzesi ziyareti yaparak başlıyoruz. Bir zamanlar kraliyet ailesinin yaşadığı saray, günümüzde Louvre Müzesi’ne ev sahipliği yapıyor ve girişinde yer alan cam piramit de en az müzenin kendisi kadar tanınıyor. Müze içinde değişik dönemlere ait 30.000’den fazla paha biçilemeyen sanat eseri bulunuyor. Mona Lisa tablosu, Venus de Milo heykeli ve Botticelli’nin freskleri, müzenin sergilediği eserler arasında yer alıyor. Dünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdikten sonra Versailles Sarayına doğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmış ünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’nin orijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlık dairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmiş birçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerini de keşfetme şansına sahip olacağız. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

31 EKIM 2021 – PAZAR: PARİS – İSTANBUL - İZMİR

Sabah kahvaltınızın ardından serbest zaman. Belirlenen saatte otelimizden ayrılıyor ve özel aracımız ile havaalanına transfer oluyoruz. Sun Express Hava Yolları’nın XQ 917 sefer sayılı direkt uçuşu ile saat 12:30’de İzmir’e hareket ve saat 17:50’de İzmir’e varış. Turumuzun sonu.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Sun Express Hava Yolları ile İzmir/Paris/İzmir ekonomi sınıf uçak bileti,
 • Havaalanı vergileri,
 • Paris’te Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri,
 • Paris’te 4* Merkezi otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama,
 • Yarım günlük panoramik Paris şehir turu,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik,
 • Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası,

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Oteldeki ekstralar ve kişisel harcamalar,
 • Ekstra turlar,
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Vize ücreti ve işlemi,
 • Bahşişler ve bagaj taşıma ücretleri,
 • Yurt dışı çıkış fonu
 • Hava şartlarından meydana gelebilecek uçak iptal ve rötarlarından, kaybolan valizlerden acentamız sorumlu değildir. *** Havaalanı vergilerine gelebilecek artış yolcularımıza yansıtılacaktır. *** Ücret minimum 16 kişinin katılımı halinde geçerlidir. *** Rehber veya acente programın içeriğinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.