YILBAŞI ÖZEL RENGARENK BİR KENT: BARSELONA

Tur:
YILBAŞI ÖZEL RENGARENK BİR KENT: BARSELONA
Gün Sayısı:
3 GECE 4 GÜN
Destinasyon:
3 GECE 4 GÜN
747 € itibaren

YILBAŞI ÖZEL RENGARENK BİR KENT: BARSELONA

1.Gün: İSTANBULBARSELONA 29 Aralık 2023 Cuma
İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 09.00ta buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1467 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.50te Barselonaya uçuş. Yerel saat ile 13.35te Barselonaya iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile panoramik Barselona Şehir Turuna başlamak üzere hareket ediyoruz. Şehir turumuzda Yeni Sanat akımının öncülerinden ünlü Mimar Antoni Gaudi’nin etkisinin yoğun şekilde hissedildiği ve muhteşem eserlerinin bulunduğu İspanya'nın ikinci büyük şehrinde, İspanya Meydanı, Montjuic Tepesi, Katalunya Meydanı, Gaudi'nin eserleri Casa Batllo ve Casa Mila binaları“Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen La Sagrada Familia Katedrali ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz.Gecelememiz Barselona’daki otelimizde.

2.Gün: BARSELONA 30 Aralık 2023 Cumartesi
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Girona ve Dali Müzesi Turuna katılabilirler. Gecelememiz Barselona’daki otelimizde.

→ Girona ve Dali Müzesi Turu | 80 EUR kişi başı

Turumuza, Ter ve Onyar Nehirleri’nin ortasındaki yemyeşil bir ovada kurulmuş ve ilk bakışta Floransa’yı anımsatmakta olan, yörenin en zengin şehri Girona ile başlıyoruz. Daracık sokaklarıbüyüleyici katedrali ve benzersiz ambiyansı ile kesinlikle görülmeye değer şirin bir ortaçağ şehri olan Girona başta “Parfüm” filmi gibi çeşitli sinema çekimlerinin yapıldığı doğal bir film platosu olan bir şehirdir. Panoramik ve yürüyerek yapılacak turumuzda; Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Yahudi Mahallesi, La Rambla caddesi, Onyar Apartmanları, Demir “Eyfel” Köprüsü ve Özgürlük Meydanını göreceğiz. Kısa bir serbest zaman sonrası yaklaşık 50 dakika mesafede yer alan ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueres kasabasına gideceğiz. Kasabada şahsı gibi sıradışı olan Dali Tiyatro-Müzesini ziyaret edeceğiz. Bu keyfili müze ziyareti sonrası Barselona’ya ve otelimize dönüş.

3.Gün: BARSELONA 31 Aralık 2023 Pazar
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Park Guell ve İspanyol Köyü Turuna katılabilirler. Akşam, dileyen misafirlerimiz rehberimizin önereceği ekstra Yılbaşı Programına katılabilirler. Gecelememiz Barselona’daki otelimizde.

→ Park Guell ve İspanyol Köyü Turu | 60 EUR Kişi Başı

Bu turumuzda UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’ne alınmış, ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Guell’i ve arkasından da 1929 yılında yapılmış olan tarih, kültür ve eğlence mekanı Poble Espanyol‘da (İspanyol Köyü), İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkânı bulacağız. Tur sonunda otelimize dönüş.

4.Gün: BARSELONAİSTANBUL 01 Ocak 2024 Pazartesi
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde havalimanına doğru hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1856 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.05te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 23.40da İstanbul Havalimanı’na iniş ve turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

 

Şehir

Otel

2/3 Kişilik Odada

Tek Kişilik Oda Farkı

00-01,99Yaş

02-11,99Yaş

Barselona

4* Alexandre Hotel Fira Congress vb.

K747 EUR

 

170 EUR

Çocuk

150 EUR

727 EUR

 

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 •   Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile IST-BCN-IST parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

 •   Havalimanı vergileri

 •   Belirtilen veya benzeri otelde 3 gece konaklama

 •   Programda belirtilen sabah kahvaltıları

 •   Havalimanı – otel – havalimanı transferleri

 •   Panoramik Barselona şehir turu

 •   Türkçe rehberlik hizmeti

 •   Mesleki sorumluluk sigortası (1618 sayılı yasa gereği

  düzenlenen mesleki sorumluluk sigortasıdır)

 •   Yurt dışı çıkış harcı (güncel 150 TL)

 •   Schengen vize ücreti (165 EUR)

 •   Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve

  yemeklerdeki içecekler

 •   Ekstra turlar

 •   Kişisel harcamalar

 •   Seyahat sağlık sigortası

 •   Tur programında dahil olduğu açıkça

  belirtilemiş tüm servisler

 •   Covid-19 ile ilgili testler ve sigortalar