Tur:
ATİNA
Gün Sayısı:
3 Gece 4 Gün
Destinasyon:
Gydra-Poros-Egina-Korint Kanalı
3 Gece 4 Gün
495 €

ATİNA

10 Ağustos 2019, Cumartesi : ÇEŞME – LAVRİON

Çeşme Limanı’nda saat 20:30’da buluşuyoruz. Pasaport ve feribota biniş işlemlerimizin ardından Aegean Seaways feribotu ile 22:00’de Lavrion’a hareket. Geceleme feribotta.

 

11 Ağustos 2019, Pazar : LAVRİON - ATİNA

Sabah saat 06:00’da Lavrion’a varış ve bizi bekleyen aracımız ve rehberimiz ile Atina’ya transfer. Atina şehir turumuzda görülecek yerler arasında Acropolis, Agora, Zeus Tapınağı, Parlamento Binası, Syntagma, ve Omonia alanları, Panathenrian Stadyumu bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından 4* otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

12 Ağustos 2019, Pazartesi : ATİNA (HYDRA-POROS-EGİNA)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra 3 adalar turumuz için otelden hareket ediyoruz. Bu turumuzda tekne ile Hydra-Poros ve Egina Adalarını ziyaret edeceğiz. Canlı müzik ve açık büfe eşliğinde güzel bir gün geçireceğiz. Tam günlük turumuzun ardından otele dönüş ve geceleme otelimizde.

 

13 Ağustos 2019, Salı : ATİNA (KORİNT KANALI) (TAVERNA)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Korint Kanalı turumuza katılabililer. Yapımı 1881 ile 1893 yılları arasında olup Yunanistan´ın kuzey kara topraklarını Mora Yarımadası´ndan ayıran tümüyle yapay kanalın ismidir.. Uzunluğu yaklaşık 6,3 km´dir ve Adriyatik ve Ege Denizi arasında seyredecek gemiler için yaklaşık 400 km tasarruf sağlamaktadır. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve serbest zaman. Akşam dilerseniz ekstra olarak Tavernaya katılabilir, gecenizi Yunan ezgileri eşliğinde keyifli şekilde sonlandırabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

 

14 Ağustos 2019, Çarşamba : ATİNA – LAVRİON - ÇEŞME

Sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve bagajlarımızı bagaj odasına bırakıyoruz. Akşam belirlenen saate dek serbest zaman. Dileyen yolcularımız Unesco tarafından dünyanın 3. önemli Müzesi ilan edilen ve yeni açılan Acropolis Müzesini ziyaret edebilir.   Çok modern bir ortamda eski yunan tarihinden kalıntıların bulunduğu bu müzede keyifli saatler geçirebilirsiniz. Belirlenen saatte Lavrion Limanı’na hareket ediyoruz. Biniş işlemlerinin ardından  Aegean Seaways feribotu ile 22:00’de Çeşme’ye hareket ve geceleme feribotta.

 

15 Ağustos 2019, Perşembe : ÇEŞME

Sabah saat 06:00’da Çeşme Limanı’na varış ve turumuzun sonu.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

Aegean Seaways ile Çeşme/Lavrion/Çeşme gidiş dönüş feribot bileti, (Pullman)  

Liman vergileri,

Lavrion-Atina-Lavrion transferleri,

Atina’da 4* otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama,

Atina şehir turu,

Turda Türkçe rehberlik,

Seyahat sağlık sigortası (65 yaşa kadar)

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

Oteldeki ekstralar ve kişisel harcamalar,

Ekstra turlar,

Öğle ve akşam yemekleri,

Vize ücreti ve işlemi,

Bahşişler ve bagaj taşıma ücretleri,

Müze ve ören yeri giriş ücretleri,

Yurt dışı çıkış fonu 15 TL,

Programda dahil olduğu belirtilmeyen her türlü hizmet

 

 

***Tur ücretimiz minimum 15 kişinin katılımı halinde geçerlidir.  *** Hava şartlarından meydana gelebilecek feribot iptal ve rötarlarından, kaybolan valizlerden acentemiz sorumlu değildir. ***Liman vergilerine gelebilecek artış yansıtılacaktır. *** Ekstra tur ücretleri minimum 15 kişinin katılımı halinde geçerlidir.

EKSTRA TURLAR:

Hydra-Poros-Egina / Açık büfe yemekli ve canlı müzikli – 145 Euro

Taverna / Yemekli limitsiz içecekli – 65 Euro

Korint Kanalı – 45 Eur

Tur Ücreti :

İki kişilik odada kişi başı                 :   495 Euro

Tek kişi farkı                                    :   195 Euro