YILBAŞI BARCELONA

Tur:
YILBAŞI BARCELONA
Gün Sayısı:
3 Gece 4 Gün
Destinasyon:
Girona-Figueres-Salvador Dali-Guell Park -Poble Espanyol-Flamenco
3 Gece 4 Gün
995 Euro

YILBAŞI BARCELONA

29 Aralık 2019, Pazar: İZMİR – İSTANBUL – BARCELONA  

Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminalinde saat 07:30’da buluşuyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK 2311 sefer sayılı uçuşu ile saat 09:00’da İstanbul Havalimanı’na hareket ve 10:20’de varış. Varışımızı takiben yine Türk Hava Yolları’nın TK 1467 sefer sayılı uçuşu ile saat 12:30’da Barcelona’ya hareket ve yerel saat ile 14:15’de varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Türkçe rehberimiz eşliğinde şehir turumuz için hareket ediyoruz. Yapılacak şehir turumuzda Plaza Espana Meydanı, eşsiz Barcelona manzarasında fotoğraf çekilme şansı yakalayabileceğiniz Montjuic Tepesi, Port Olimpic, Kristof Kolomb Heykeli (Colon Meydanı), La Rambla Caddesi, Sagrada Familia Bazilikası, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Paeo de Gracia Caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

30 Aralık 2019, Pazartesi: BARCELONA (GUELL PARK & POBLE ESPANYOL)  (FLAMENCO SHOW)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra Guell Park & Poble Espanyol turumuza katılabilirler. Bu turumuzda UNESCO tarafından koruma altına alınmış, Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcısı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı ve 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol‘da, İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik Mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız.  Turumuzun bitiminde otelimize dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra Flamenco Show için otelimizden hareket. Unutulmaz İspanyol Gecesi’nin ardından otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

 

31 Aralık 2019, Salı: BARCELONA (GİRONA & FIGUERES & SALVADOR DALI MUZESI)

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu ederseniz ekstra Girona & Figueres & Salvador Dali Müzesi turumuza katılabilirsiniz. Müslüman, Hristiyan ve Musevi mirasının içiçe geçtiği en güzel örneklerinden

biri olan bu şehrin balık sırtı sokaklarında gezerken tarih içinde bir seyahate çıkacak, Eiffel Köprüsü'nden geçerken nehir kıyısındaki rengarenk evlerle büyülenecek, parfüm filminin çekildiği sahnelerle bütünleşecek ve şehrin muhteşem tarihi dokusunu soluyacaksınız. Gezimizin bir diğer noktası Fransa sınırına çok yakın olan, küçük ve şirin bir kasaba olan Figueras. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Dali’nin henüz hayatta iken açtığı sürrealizmi ve ölümsüz aşkı Gala’ yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzede tarifsiz bir deneyim yaşayacaksınız. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Yılbaşına Barcelona’nın en eğlenceli meydanlarında gösteriler ve kutlamalar eşliğinde girebilirsiniz. **YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN** (Yeni yıl için bir restoranda yeni yıl yemeği şeklinde bir organizasyon talep edilmesi halinde gerekli bilgi iletilecek ve talebiniz halinde gereken rezervasyon yapılacaktır) Geceleme Otelimizde.

 

01 Ocak 2020, Çarşamba : BARCELONA – ISTANBUL (SAW) – İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından belirlenen saatte otelimizden ayrılıyor ve havalimanına hareket ediyoruz. Türk Hava Yollarının TK 1836 sefer sayılı uçuşu ile saat 13:50’de İstanbul’a(Sabiha Gökçen) hareket ve 19:25’de varış. Varışımızı takiben yine Türk Hava Yollarının TK 2916 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:35’de İzmir’e hareket, 21:45’de varış ve turumuzun sonu. 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Türk Hava Yolları ile İzmir/İstanbul/Barcelona/İstanbul(Saw)/İzmir ekonomi sınıf uçak bileti,
 • Havaalanı vergileri,
 • Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri,
 • Barcelona’da 4* Catalonia Eixample 1864 Hotel vb’de 3 gece kahvaltı dahil konaklama,
 • Türkçe rehberli Barcelona şehir turu,
 • Zorunlu mesleki sorumluluk sigortası,

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Oteldeki ekstralar ve kişisel harcamalar,
 • Ekstra turlar,
 • Öğle ve akşam yemekleri,
 • Vize ücreti ve işlemi,
 • Bahşişler ve bagaj taşıma ücretleri,
 • Yurt dışı çıkış fonu,
 • Programda dahil olduğu belirtilmeyen her türlü hizmet

EKSTRA TURLAR: (Minimum 15 kişinin katılması halinde geçerli fiyatlardır)

 • Girona & Figueres & Salvador Dali Müzesi –  85 Euro
 • Guell Park & Poble Espanyol – 70 Euro
 • Flamenco Show – 60 Euro

 

Tur Ücreti:

İki kişilik odada kişi başı                 :   995 Euro

Tek kişi farkı                                    :   295 Euro